MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7954624
nr 795 4624
Byrå
Gustaviansk stil, Bemålad, längd: 85, djup: 46, höjd: 85
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:03:11
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
1.400 kr
450 kr
600 kr
800 kr
6
Den Gustavianska stilen